Sineklerden Neden Korunmalıyız? En Sağlıklı Korunma Yöntemi Neden Sinekliktir?Ana Menü
Ankara Sineklik
Hava Durumu

  
 
 

Hakkımızda

Bulunduğu sektörde sürekli büyüyen Biltes Sineklik Sistemleri ileriye yönelik sürekli büyüme yatırımlarını hedeflemekte ve sektöründe vazgeçilmez alternatiflerden olmayı süreklilik kabul etmektedir.

Firmamız geniş ürün yelpazesi ile siz müşterilerine kalite öncelikli hizmet sunmaktadır.

Devamını Oku >>

Sürgülü Sineklik

SÜRGÜLÜ (SÜRME) SİNEKLİK
Sürgülü sineklik PVC alüminyum pencere ve kapılarda dışarıdan monte edilir.Sürme sineklik rulmanlar üzerinde çalışması en önemli özelliğidir. Kullanım kolaylığı sağlar ve yer kaplamaz. Sürme (Sürgülü) sineklik sistemi, mevcut sineklik sistemleri ile karşılaştırıldığında birçok avantaja sahiptir.

Devamını Oku >>

Sabit Sineklik

SABİT SİNEKLİK

Her yere uygulanabilir .Menteşeli sinekliğe alternatif olan sabit sineklik son derece fonksiyoneldir.Sadece havalandırmak için açılan pencereler içindir.Basit takma şekli vardır.Yaz Kış uygulanabilir.Kolaylık sağlar

Sabit olan sineklik çeşitleri pencere boyutları ne olursa olsun uygulanabilmektedir.

Devamını Oku >>

Vitrin Ürünlerimiz
 
Sürme Sineklikler  
 

 
Sineklik Modelleri  
 

 
Kapı Sinekliği  
 

 
Sabit Sineklik  
 

 
Cırt Cırt Sineklik  
 

 
Menteşeli Sineklik  
 

 
Stor Sineklik  
 

Duyurular

Ziyaretçi Sayısı
Şu An Sitede: 1
Bugün : 4
Dün : 32
Bu Ay : 650
2011 © sineklikankara.com - Yonca Sistem ile hazırlanmıştır.
43745 Tekil Ziyaretçi

Kullanıcı Adı Şifre
sineklik ankara, pencere sinekliği, menteşeli sineklik, takmatik sineklik, store. stor. yatay kapı sineklik. pileli sineklik, sineklik takan firma, sineklikçi, imalatçı, profesyonel sineklik, iyi sineklik, sineklik markaları, sineklik için tavsiyeler, cam önüne sineklik, sineklik fiyatları, sineklik ölçüleri, her cama sineklik, uygun sineklik çeşitleri, sinekliklerin boyutları, sineklik taktırmak, sineklik ankara, sineklik konya, sineklik kırıkkale, evlere sineklik takma, s,neklik için yapılması gerekenler, sineklerden korunma, sinek için tel koruma, yazlık ev için sineklik, eve sinek girmemesi için sineklik, imalatçı sineklikçi, sinekliklerin fiyatları, nasıl yapılır, sineklik takma şekilleri, evde sineklik yapımı, sineklik nasıl yapılır,sineklik fiyatları, koçtaş, pratik sineklik, pencere sineklik, stor sineklik fiyatları,sineklik dünyası, pimapen sineklik, sineklik aksesuarları. pimapene sineklik bağlama, sinekliklerin faydası, pencereye sineklik, kapıya takılan sineklik, küçük büyük sineklik, kapıya göre sineklik, sinekliklerin takma aşaması..